Nekrologi i kondolencje w Rzeczpospolitej mogą Państwo zamieścić:

w wydaniu ogólnopolskim
(emisja codziennie od poniedziałku do piątku)

w wydaniu warszawskim
(emisja w wybranych dniach: wtorek lub czwartek)


Zamówienie na nekrolog lub kondolencje w Rzeczpospolitej złożone do godziny 11.00 możemy opublikować w następnym dniu roboczym pod warunkiem wolnej powierzchni w gazecie (dotyczy wydania ogólnopolskiego).
W przypadku braku miejsca po otrzymaniu od Państwa zlecenia poinformujemy Państwa o tym fakcie i zaproponujemy inny dzień emisji lub zmianę miejsca publikacji w gazecie (np. zamiast stron nekrologowych - strony redakcyjne).

Nekrologi na wydanie warszawskie z emisją we wtorek przyjmujemy do piątku do godziny 15.00, natomiast na wydanie czwartkowe - do wtorku do godziny 15.00.
Nekrologi i kondolencje zamówione w weekend *sobota, niedziala - mogą być opublikowane w Rzeczpospolitej w wydaniu wtorkowym.
Nekrologi i kondolencje zamówione w święta lub inny dzień wolny od pracy - mogą być opublikowne w Rzeczpospolitej w 2 dniu roboczym od wpłynięcia zamówienia.


Nekrologi  i kondolencje w Rzeczpospolitej, w wydaniu ogólnopolskim, publikowane są:- na stronach ogłoszeniowo-nekrologowych
- na stronach redakcyjnych
- na 2 stronie redakcyjnej

Nekrologi  i kondolencje w Rzeczpospolitej, w wydaniu warszawskim, publikowane są:- na stronach redakcyjnych


Publikując nekrolog lub kondolencje na łamach gazety Rzeczpospolita, mogą Państwo umieścić obok treści także znaki graficzne, dostępne poniżej:


znaki graficzne małe

znaki graficzne duże


WYPEŁNIJ FORMULARZ I WYŚLIJ ZAPYTANIE
* Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zamówieniem, a ma charakter zapytania cenowego.

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Tytuł gazety
Data emisji
Nr znaku graficznego
UWAGI
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sunpress Paweł Łebkowski w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.