PUBLIKACJA OGŁOSZENIA SĄDOWEGO (np. spadki, zasiedzenia) 


Korzystając z usług naszego Biura mogą Państwo zamówić ogłoszenie sądowe do gazet o zasięgu ogólnopolskim. Każda gazeta charakteryzuje się innym formatem ogłoszeń, co wpływa na cenę publikacji.
    Wszystkie formalności związane z zamówieniem ogłoszenia sądowego mogą Państwo załatwić przez formularz "online" lub za pośrednictwem poczty e-mail wysyłając zapytanie na adres biuro@sunpress.pl
    Zastrzegamy, że poniższe ceny dotyczą "stadardowych" rozmiarów ogłoszeń (najczęściej zamawiane). Państwa publikacja może być znacząco dłuższa, bądź krótsza co wpłynie na zmianę ceny.
PUBLIKACJA W GAZECIE: NASZ DZIENNIK 

zasięg: ogólnopolski

rodzaj ogłoszenia: modułowe

wielkość: 90,2x32 mm

kategoria: ogłoszenie sądowe (komunikat)

Nasz Dziennik jest gazetą codzienną o zasięgu ogólnopolskim. Publikowane w niej ogłoszenia sądowe są umieszczane pod rubryką/działem komunikaty. Wielkość i układ ogłoszenia jest zależny od długości treści, jaką przygotował sąd. Podglądowy wzór obrazuje "standardowy" bądź "zwyczajowy" projekt takiego ogłoszenia.


Koszt publikacji ogłoszenia

od 550 zł brutto


PUBLIKACJA W GAZECIE: RZECZPOSPOLITA

zasięg: ogólnopolski

rodzaj ogłoszenia: modułowe

wielkość: 2x1 (81x38,4 mm)

kategoria: ogłoszenie sądowe (komunikat)

Rzeczpospolita jest gazetą codzienną o zasięgu ogólnopolskim. Publikowane w niej ogłoszenia sądowe są umieszczane na stronach ogłoszeniowych / komunikatowych w formie 2-modułowej. Wielkość i układ ogłoszenia jest zależny od długości treści, jaką przygotował sąd. Zazwyczaj ten format ogłoszenia mieści treść, która odpowiada ciągu 600 znaków. Oprócz publikacji w wydaniu papierowym, ogłoszenie ukazuje się w "e-wydaniu" dziennika Rzeczpospolita. Podglądowy wzór obrazuje "standardowy" bądź "zwyczajowy" projekt takiego ogłoszenia.


PUBLIKACJA W GAZECIE: DZIENNIK GAZETA PRAWNA

zasięg: ogólnopolski

rodzaj ogłoszenia: modułowe

wielkość: 2x1 (81x43 mm)

kategoria: ogłoszenie sądowe (komunikat)

Dziennik Gazeta Prawna jest gazetą codzienną o zasięgu ogólnopolskim. Publikowane w niej ogłoszenia sądowe są umieszczane na stronach ogłoszeniowych (białych lub żółtych) w formie 2-modułowej. Wielkość i układ ogłoszenia jest zależny od długości treści, jaką przygotował sąd. Zazwyczaj ten format ogłoszenia mieści treść, która odpowiada ciągu 700 znaków. Oprócz publikacji w wydaniu papierowym, ogłoszenie ukazuje się w "e-wydaniu" gazety Dziennik Gazeta Prawna. Podglądowy wzór obrazuje "standardowy" bądź "zwyczajowy" projekt takiego ogłoszenia.


PUBLIKACJA W GAZECIE: GAZETA WYBORCZA

zasięg: ogólnopolski

rodzaj ogłoszenia: modułowe

wielkość: 1x1 (46,8x57,5 mm)

kategoria: ogłoszenie sądowe (komunikat)

Gazeta Wyborcza jest gazetą codzienną o zasięgu ogólnopolskim. Publikowane w niej ogłoszenia sądowe są umieszczane na stronach ogłoszeniowych / komunikatowych w formie 1 modułu. Wielkość i układ ogłoszenia jest zależny od długości treści, jaką przygotował sąd. Zazwyczaj ten format ogłoszenia mieści treść, która odpowiada ciągu 600 znaków. Oprócz publikacji w wydaniu papierowym, ogłoszenie ukazuje się w "e-wydaniu" dziennika Gazety Wyborczej. Podglądowy wzór obrazuje "standardowy" bądź "zwyczajowy" projekt takiego ogłoszenia. Cena dotyczy emisji w wybranym dniu tj, wtorek, środa, czwartek W przypadku wydania poniedziałkowego lub piątkowego cena wynosi 922,50 zł brutto.Możesz również wysłać treść korzystając z poniższego formularza z dopiskiem:
"proszę o wycenę ogłoszenia sądowego w dzienniku ogólnopolskim".


Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sunpress Paweł Łebkowski w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.